середа, 27 лютого 2019 р.

Вітаємо "Обрій"!27 лютого 2019 року на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського відбувся обласний конкурс "Вчимося досліджувати та охороняти природу".  У конкурсі взяли участь учні Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст. вихованці гуртка "Обрій" Маловисківського РБДЮТ. Юні дослідники Борейко Владислав, Чабан Ірина, Шабанова Вероніка, Шевченко Вікторія отримали дипломи за активну участь. 
Жук Анастасія, що є вихованкою гуртка "Юні охоронці природи" КЗ "Кіровоградський ОЦЕНТУМ", у номінації "Юний дослідник",  а Бурлуцька Дарія, вихованка гуртка географічного краєзнавства "Обрій" Маловисківського РБДЮТ , у номінації "Екологія та проблеми довкілля" здобули перші місця.
Вітаємо переможців! Дякуємо керівнику гуртка, вчителю географії Плетеноташлицької школи Л.Шабановій та учням. Бажаємо нових досягнень!

ФОТО

1 коментар:

  1. Я хотів би довести це до відома громадськості про те, як я вступив у контакт з містером Педро після того, як втратив роботу на лісопильні та отримав відмову у кредиті банком та іншими фінансовими установами через мій кредитний рейтинг. я не міг сплатити гроші за дітей. Я запізнився на рахунки, мене збиралися вигнати з дому через неможливість оплатити оренду, саме в цей період моїх дітей забрали у мене прийомні сім’ї. потім я вирішив шукати кошти в Інтернеті, де я прочитав про містера Педро, який допомагає людям з позикою в Інтернеті, де в Інтернеті було зазначено цей електронний лист (pedroloanss@gmail.com), але все ще не був переконаний через те, що я пережив поки мій родич, який є священиком, також не розповів мені про поточну схему кредитування під дуже низьку відсоткову ставку в 2 і чудові умови погашення без штрафних санкцій за несплату. У мене не було іншого вибору, як також зв’язатися з ними, що я і зробив. пан Педро відповів мені. той день був найкращим і найкращим днем ​​у моєму житті, який ніколи не можна забути, коли я отримав кредитне сповіщення про суму позики в розмірі 400 000,00 доларів США, на яку я подав заявку. Я ефективно використав позику, щоб погасити свої борги та почати лісопильний бізнес, і сьогодні я і мої діти щасливі та щасливі. Ви також можете зв’язатися з ними електронною поштою: (pedroloanss@gmail.com чому я це роблю? я роблю це, щоб зберегти якомога більше тих, хто потребує позики в Інтернеті. дякую і благословить вас усіх, я олександер Артем з Horizon Park bc , україна

    ВідповістиВидалити