Обдарована молодь Кіровоградщини


Обдарована молодь Кіровоградщини-2018-2019 н.р.
посилання на книгу
У виданні подається інформація про учнів Плетеноташлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради, вихованців гуртка географічного краєзнавства «Обрій» Маловисківського РБДЮТ на базі Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ступенів, які активно займаються дослідницькою краєзнавчою роботою. Результати своїх досліджень презентують на різноманітних заходах та конкурсах різних рівнів. Займаються екологічною та волонтерською діяльністю.

Районна програма "Обдарована учнівська молодь на 2017-2021 роки" (рішення сесії від 23 травня 2017 року №162)


"Обдарована молодь Кіровоградщини-2017" 

 "Обдарована молодь Кіровоградщини-2014"
збірка матеріалів

    Мала академія наук учнівської молоді – це скарбниця обдарованих слухачів і викладачів, які всім серцем прагнуть через терни до знань. Адже талановитий учень і обдарована особистість завжди являли собою цінність і гордість суспільства, школи і вищого навчального закладу.
    Кіровоградська МАНУМ існує вже протягом чотирнадцяти років і за цей час багато яскравих зірочок засвітилося на небосхилі Кіровоградщини і України в цілому. Підґрунтям слугують талант педагогів і обдарованість, старанність, цілеспрямованість учнів – слухачів. Мала академія наук яскравою сторінкою відбилася у їх житті, залишила безмежну кількість приємних знайомств і вражень, якими вони з нами діляться. 

"Обдарована молодь Кіровоградщини-2015"
(збірка матеріалів)

У виданні подається інформація про обдарованих учнів Кіровоградської області -переможців олімпіад,конкурсів, турнірів, змагань 2014/2015 навчального року та їх наставників. 

Видання підготовлене з метою популяризації творчих здобутків обдарованої молоді Кіровоградщини. Матеріали збірника адресовані керівникам органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, навчальних закладів, учителям, батькам, учням області

Немає коментарів:

Дописати коментар